www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Allen akuzon babanë dhe Spice Girls

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Allen akuzon babanë dhe Spice Girls   Tue Jun 08, 2010 7:35 pmKëngëtarja, Lilly Allen, ka akuzuar “Spice Girls” dhe muzikën e tyre moderne, ndërsa e quajti babanë e saj, aktorin Kevin Allen, të padobishëm në një intervistë ‘eksplozive’.
“Ai gjithmonë ka qenë kështu, ky është personaliteti im dhe nëna ime e ka ditur se çfarë do ta presë kur ka hyrë në lidhje me të, kurse ai është ende i tillë. Ai është ‘ngucakeq’, është një i rritur i papërgjegjshëm. Ai tani jeton në fshat dhe nuk ka aq shumë shpërthime emocionale si më parë, por vërtet nuk dua ta fajësoj babanë tim për atë se si është…unë ende e dua se e kam baba dhe shkoj ta vizitoj atë, e jo ai mua, as që i bie ndërmend”, theksoi Allen.

Lilly Allen shtoi se “Spice Girls” kanë kultivuar muzikë jo kualitative dhe se dikush që ka dy ditë shkollë dhe një libër të lexuar do ta dinte se kush janë me të vërtetë vajzat e atij grupi dhe muzika të cilën e bëjnë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Allen akuzon babanë dhe Spice Girls

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum