www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Martohet Gemma Arterton

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Martohet Gemma Arterton   Tue Jun 08, 2010 7:41 pmAktorja e filmit “Prince of Persia: The Sands Of Time”, Gemma Arterton, është martuar me të fejuarin e saj në një ceremoni sekrete në Spanjë.
Ish-vajza Bond, 24-vjeçare, ka shkëmbyer zotimet me italianin Stefano Catelli, 37-vjeçar, në kështjellën e shekullit të 10-të, Moorish, në Zuheros, Andalucia, gjatë vikendit.

Aktorja kishte vendosur ta mbajë dasmën sekrete dhe ua ka kallëzuar vendin ekzotik familjarëve dhe miqve, vetëm disa ditë para se ngjarja të zhvillohet.

Dyshja më vonë është brohoritur nga banorët vendas, derisa ata kanë vozitur nëpër qytet me veturën e tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Martohet Gemma Arterton

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum