www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni per Amarda??

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Qka mendoni per Amarda??   Fri Jun 11, 2010 12:52 am

Heqni dorezat dhe shprehni mendimet e juaja per Amarden.Per fillim me duket se eshte vajze e mire dhe ishte e kuptueshme :).Shpresoj te mos nderroj mendimin qe kam deri me tani :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Fri Jun 11, 2010 1:01 am

per sa fola djje em too.. ishh teper e menqur edhe e sjllshmme..

yll faree vazhhdoo siiss kshhtu..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Sat Jun 12, 2010 8:07 am

amarda vajze sjellshe e bukur intelegjente e mbi te gjitha e sinqert qdo fjal eshte etepert veq vazhdo kshtu se je njesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Amarda
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 1069
Data regjis. : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Sat Jun 12, 2010 11:25 pm

Lola .TooLee, osa001 Flm shum per mendimet dhe vlersimet e juaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Mon Jun 14, 2010 5:30 am

Duket je vajz e qet ne shkrimet esaja....mendoi se ende ska mar guxim te shoqrohet met gjith por me pelqen sjellja esaj se em kujton veten time si isha dikur...hmmm...
kiss siss je epa pare...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Amarda
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 1069
Data regjis. : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Mon Jun 14, 2010 7:40 am

Flm bruneta shum per mendimin tend, uroj te shoqerohem sa me shpejt me te gjith juve qe jeni ketu puq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Mon Jun 14, 2010 8:01 am

edhe une mendoj se eshte nje vajz e qet postimet e saja me pelqejn nje vajz me sjellje te mira ,e rrespektuar

kaq kisha me rrespekt Mergimtari
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Amarda
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 1069
Data regjis. : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Tue Jun 15, 2010 1:57 am

Flm shuuum Mergimtar gjithashtu respekt shum per ju.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Fri Jun 25, 2010 6:08 pm

E sjellshme shum dhe e respektueshme

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Thu Jul 08, 2010 6:18 pm

qika mamittt ekomm si llokum....kisss siss....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Amarda
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 1069
Data regjis. : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Sun Sep 05, 2010 9:40 pm

Flm mamiii :p Kiss dhe ty


Flm dhe nga ti lola kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Mon Sep 06, 2010 8:38 pm

kjo qik si yllnesh ishte shum pka kam postu me ta por kishte nje karakter te mire dhe i uroj te vazhdoj keshtu se do te ket suksese ne shoqeri haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Wed Sep 08, 2010 3:35 am

Mendoj qe i bjen vetit mas, perdor dieten me mabjt vijen e duhur i kqyr punt e veta si dhe nganjeher te hujat por si ma rralle haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Amarda
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 1069
Data regjis. : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Mon Sep 13, 2010 4:18 am

Hhahahaha luan gati ja ke qellu ,,,

Celush flm shum per mendimin tend ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Mon Sep 13, 2010 7:06 am

hyjneshe e tera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Amarda
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 1069
Data regjis. : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Mon Sep 13, 2010 7:46 am

turp Flm Shaban bukuroshja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   Tue Sep 14, 2010 12:02 am

sps bukuroshja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Amarda??   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni per Amarda??

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum