www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Unterwood fiton dy çmime country

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Unterwood fiton dy çmime country   Fri Jun 11, 2010 6:23 pmIsh-ylli i American Idol, Carrie Underwood, ka fituar dy trofe në ndarjen e sivjetme të çmimeve Country Music Television Awards.
Këngëtarja fitoi çmimin ‘videoja më e mirë e vitit’ për klipin “Cowboy Casanova” dhe po ashtu edhe çmimin ‘performaca e vitit’ për “Temporary Home”.

Keith Urban çoi në shtëpi çmimin për ‘videon e vitit’ të realizuar nga mashkull për këngën e tij “Til Summer Comes Around”, derisa Miranda Lambert me “White Liar” fitoi’ videon më të mirë’ të realizuar nga një femër.

Çmimet, të cilat u shpërndanë në Bridgestone Arena në Nashville, SHBA, ishin votuar nga fansat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Unterwood fiton dy çmime country

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum