www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sheen mezi pret të burgoset

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Sheen mezi pret të burgoset   Fri Jun 11, 2010 6:26 pmCharlie Sheen nuk është aspak i kënaqur që seanca dëgjimore e tij është shtyrë për të hënën, pasi që ai dëshiron që t’i përfundojë sa më shpejtë ato 30 ditët e burgimit.
Aktori i serialit “Two and a Half Men” është dashur të jetë i burgosur të hënën kur dhe do të përgjigjej për akuzat që e rrëndojnë. Ai akuzohet të ketë keqtrajtuar fizikisht bashkëshorten e tij Brooke Mueller.

“Është situatë e hidhët kjo…është mirë të jesh në shtëpi, por unë nuk mund të paramendoj se e kam kryer atë punë dhe e kam lënë prapa meje”, theksoi Sheen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Sheen mezi pret të burgoset

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum