www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eliza një këngë për Prishtinën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Eliza një këngë për Prishtinën   Fri Nov 13, 2009 5:39 am"Homazh për Prishtinën" mban titullin projekti më i ri video-muzikor i këngëtares kosovare, Eliza Hoxha.
Me qëllim të një promovimi sa më të mirë, Eliza ka vendosur që këtë këngë ta lëshojë në shitje me të përditshmen Koha Ditore.

Tekstin dhe muzikën i ka bëtë vetë këngëtarja, e cila nëpërmjet telefonit i ka thënë Express-it të KTV-së se kjo këngë është një emocion për kryeqytetin që po shkatërrohet, ndërkohë që këngës i është realizuar edhe klipi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Eliza një këngë për Prishtinën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum