www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kërkesa për këngë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Kërkesa për këngë   Sat Jun 12, 2010 2:22 am

Këtu mund te kërkoni ndonjë këngë që nuk mund ta gjeni.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Tosky
Schumacher
Schumacher
avatar

Numri i postimeve : 155
Data regjis. : 29/11/2009
Age : 29
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Kërkesa për këngë   Sun Nov 28, 2010 9:44 am

hey a mundeni me ma gjet qat kangen e rakis se shum e fort ish veq sa e ngova ne forum ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Kërkesa për këngë   Sun Nov 28, 2010 8:04 pm

Cilen Tosky,kush e kendon,apo ku e degjove?

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Tosky
Schumacher
Schumacher
avatar

Numri i postimeve : 155
Data regjis. : 29/11/2009
Age : 29
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Kërkesa për këngë   Mon Nov 29, 2010 7:57 am

e degjova ne radion e juaj ama spo e di kush e knon ke diqka kur ta pish rakin si uj te ban dora jote me vujt qeshtu diqka ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Kërkesa për këngë   Mon Nov 29, 2010 5:30 pmMos ka qen kjo Tosky(edhe pse spo ma merr mendja).A e kendonte femer a mashkull ,dhe qfar zhanri ishte ?

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kërkesa për këngë   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Kërkesa për këngë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Muzikë::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Muzikë-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum