www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Victoria nuk do të hapë agjenci modelimi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Victoria nuk do të hapë agjenci modelimi   Fri Nov 13, 2009 5:44 amVictoria Beckham ka mohuar spekulimet se do të hapë një agjenci të modelimit në New York, duke thënë se ajo është shumë e zënë me karrierën e re të saj, si dizajnere mode dhe nuk ka kohë të mendojë për një projekt të tillë.
Është spekuluar se ish-anëtarja e grupit “Spice Girls” do të bashkohet me ish-menaxherin e saj, Simon Fuller, për të organizuar një konkurs modelimi në New York, mirëpo një përfaqësues i këngëtares ka mohuar diçka të tillë.

“Nuk ka asgjë të vërtetë në tregimin ku thuhet se Victoria Beckham dhe Simon Fuller do të hapin një agjenci modelimi në New York. Victoria i ka përqendruar të gjitha forcat në linjën e saj të modës dhe te familja e saj”, ka thënë përfaqësuesi i Beckham për GossipCop
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Victoria nuk do të hapë agjenci modelimi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum