www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Moore është duke e ndjerë efektin e plakjes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Moore është duke e ndjerë efektin e plakjes   Fri Nov 13, 2009 5:44 amDemi Moore nuk po arrin të sigurojë rolet e mëdha të cilat i dëshiron, pasi ajo tashmë nuk është cak i krijuesve të filmave për shkak të moshës.
Aktorja e filmit “Ghost”, e cila dje mbushi 47 vjet, shpesh lavdërohet për pamjen e saj të re, por ajo thotë se rolet e mëdha të cilat i dëshiron, zakonisht shkojnë te aktoret më të reja.

“Pjesa shqetësuese është se llojet e roleve për të cilat do të isha e interesuar vërtet nuk po vijnë te unë. Urrej të them se kjo është ndikim i moshës time, por po, mendoj se në një mënyrë është. Rolet më të mëdha vijnë në moshën nga 25 deri në 35 vjet”, ka thënë aktorja./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Moore është duke e ndjerë efektin e plakjes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum