www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cage ka frikë nga ndjekësit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Cage ka frikë nga ndjekësit   Fri Nov 13, 2009 5:46 amNicolas Cage kishte mbetur i tmerruar kur vite më parë një fans i veshur me si një artist i pantomimave kishte filluar ta ndjekë atë.
Aktori ishte duke xhiruar filmin e vitit 1999, “Bringing Out The Dead”, kur kishte vërejtur një person të veshur në mënyrë të çuditshme në xhirime, i cili e ndiqte dhe sillej çuditshëm.

“Mendoj se ai ishte në kategorinë e ndjekësve. Ndiqesha nga kjo pantomimë, ishte një person i heshtur por ndoshta vdekjeprurës”.

“Ai u paraqit në xhirimet e filmit ‘Bringing Out the Dead’ dhe filloi të bënte gjëra të çuditshme. Nuk e kisha idenë se si e kaloi sigurimin. Përfundimisht producentët morën iniciativë dhe më nuk e pash atë. Por vërtet më tmerroi”, ka thënë aktori./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Cage ka frikë nga ndjekësit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum