www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Agnesa, beqare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Agnesa, beqare   Fri Nov 13, 2009 5:57 amPavarësisht disa thashethemeve se Agnesa Vuthaj është në lidhje me dikë, bukuroshja ka thënë për Rozë se ende është single.

Vuthaj, e cila kohëve të fundit merret me organizime të ndryshme, zakonisht nuk shihet në publik me ndonjë mashkull, përderisa në një intervistë për Rozë ajo kishte thënë se mashkulli shqiptar i frikësohet femrës së suksesshme.

Ndryshe, Agnesa mbart mbi supe dy kurora të bukurisë, atë të Miss Kosovës dhe Miss Albania , ndërkaq ka prezantuar Shqipërinë dhe Kosovën në disa evenimente bukurie. Momentalisht bukuroshja kosovare po qëndron në Zvicër.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Agnesa, beqare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum