www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fox: Pendohem që gënjeva shtypin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Fox: Pendohem që gënjeva shtypin   Sun Jun 13, 2010 11:41 pmMegan Fox ka zbuluar se ajo ka gënjyer shpesh shtypin, për të mbajtur jetën e saj private larg syrit të medias, duke thënë se pendohet që i gënjeu gazetarët, për shkak se krijoi edhe më shumë thashetheme.
Ylli i “Transformers” ka mbajtur një kohë të gjatë mediat pranë saj me deklaratat e çuditshme rreth të dashurit të saj Brian Austin Green. Aktorja ka pranuar së fundmi se ajo ka gënjyer në shumë prej intervistave të saj rreth jetës së saj private.

“Në të kaluarën, unë refuzoja të komentoja mbi jetën time ose të lejoja njerëzit të flasin për realitetin tim. Kështu që, shpeshherë kam thënë gjëra vetëm e vetëm për t’i larguar njerëzit nga zhvillimet e jetës time. Por, unë vetëm sa i mbusha me keqkuptime mediat dhe i detyrova të flasin edhe më tepër, gjë për të cilën pendohem”, deklaroi Fox.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fox: Pendohem që gënjeva shtypin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum