www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Amy Winehouse – aktore?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Amy Winehouse – aktore?   Sun Jun 13, 2010 11:42 pmKëngëtarja problematike Amy Winehouse raportohet se dëshiron të futet në një fushë tjetër të artit – aktrim.
Winehouse shpreson të kalojë nga muzika në filma, dhe madje është regjistruar për të marrë disa kurse aktrimi për të ndihmuar realizimin e ëndrrës së saj të Hollywoodit.

“Amy është regjistruar për kurse aktrimi në ‘Central School of Speech and Drama’ në Londrën veriore. Çdokush i afërt me të mendon se kjo është një ide e shkëlqyeshme dhe besojnë se ajo mund të kalojë nga këndimi në aktrim lehtësisht”, ka thënë burimi për Daily Star
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Amy Winehouse – aktore?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum