www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 {♥}Me mungon:{♥}

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Liberta
Anëtar
Anëtar
Liberta

Numri i postimeve : 225
Data regjis. : 24/04/2010
Location : ⊙ω⊙Suuu3Dii⊙ω⊙

MesazhTitulli: {♥}Me mungon:{♥}   Wed Jun 16, 2010 3:13 am

{♥️}Me mungon: {♥️}
Dhembja ne gjoksin tim
me rendon shum per ty
kur malli me buzeqesh,
dhe ne zemer po me rri.
Ka zen vend dhe nuk luan dot
qe me ben syrin me lot!
qe me dridhet buza e that,
shpirti digjet flake-flake.
Shum rend qenka keshtu t'jetosh!
me dhembje, mall, e dashuri
perse zemra nuk gezohet dot,
perse shpirti rrin n'vetmi.
Kur ti lexosh keto rreshta
mendo se jam afer me ty
te tregojn shkronjat e zeza!
sa me mungon mua ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumylli.net.tc
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
lola

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 29
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: {♥}Me mungon:{♥}   Wed Jun 16, 2010 3:15 am

Shum poezi e mir Liberta :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Liberta
Anëtar
Anëtar
Liberta

Numri i postimeve : 225
Data regjis. : 24/04/2010
Location : ⊙ω⊙Suuu3Dii⊙ω⊙

MesazhTitulli: Re: {♥}Me mungon:{♥}   Wed Jun 16, 2010 3:20 am

lola...Flm Shuumee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumylli.net.tc
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: {♥}Me mungon:{♥}   Wed Jun 16, 2010 10:22 pm

nuk e di pse
spo mundem mu duru pa lexue
nuk e di pse
vetem me nje poezi
te lutem vazhdo ti
nuk e di o nuk e di
pse kjo poezi me ka pelqy
vetem per dhimbje e dashuri
_________________
prap te them te lumt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: {♥}Me mungon:{♥}   Sat Jun 26, 2010 10:11 pm

Ishim ne nje klas
shum deshira kishim
ti deshiroje te ishe Mjek
une deshiroja te isha Deputet

ishte dita kur lotet nuk ndalonin
ishte dita kur fustanet vizellonin
ishte ajo dit kur te thash lamtumir
me deshir qe te shoh qdo here mir

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
CeLuShi

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 30

MesazhTitulli: Re: {♥}Me mungon:{♥}   Wed Jun 30, 2010 2:52 am

komplimente per ket Poezi ashut siq koke ti e bukur edhe Poezie qenka haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: {♥}Me mungon:{♥}   Fri Nov 09, 2012 9:11 am

Me mungon

Me mungon pranija jote
me mungojn fjalet tua
me mungon buzeqeshja jote
qe ishte me e bukura e kesaj bote

me thoje qdo here te dua
une kisha frig po luan me mua
edhe qe nuk mundem me besua
prandaj une te dua .u.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: {♥}Me mungon:{♥}   Wed Nov 21, 2012 8:11 am

me mungon

Më fal një buzqeshje
zemrën mos ma lëndo,
më thuaj dhe njëherë të dua
dhe fort më përqafo.
nuk dua ta di se cila je,
kjo zemër për ty po rreh,
keta sy për ty po qan,
sepse dua të të kem pranë.
Nëse një ditë do bëhem hi,
ta dish se jam djegur për ty.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: {♥}Me mungon:{♥}   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

{♥}Me mungon:{♥}

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog
YlliehanaForum