www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Botohet vëllimi i parë i monografisë “Krimet e luftës në Kosovë ‘98-‘99”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 33
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Botohet vëllimi i parë i monografisë “Krimet e luftës në Kosovë ‘98-‘99”   Sat Jun 19, 2010 5:32 amKëshill për Mbrojtjen e Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka botuar vëllimin e parë të monografisë “Krimet e Luftës në Kosovë 1998-1999” e cila pasqyron krimet e kryera në të gjitha komunat e Kosovës gjatë luftës së fundit. Më këtë rast akademik, Pajazit Nushi është shprehur së veprat e tilla quhen përmendore dhe së ky vëllim i tillë i ka të mbledhura të gjitha faktet e gjalla që kanë qenë gjatë luftës 1998-1999. Ndërsa zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi është shprehur se kjo monografi tregon një punë të devotshme të njerëzve që kanë punuar për të pasur këtë monografi të tillë. Botimin e këtij libri e kanë ndihmuar Ministria e Drejtësisë dhe Ministria e Ekonomisë dhe Financave. Ndërsa pritet që së shpejti të botohet edhe vëllimi i dytë i monografisë. Monografia pritet të botohet edhe në gjuhën angleze dhe në atë serbe.

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

<marquee bgcolor=orange> Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz</marquee>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Botohet vëllimi i parë i monografisë “Krimet e luftës në Kosovë ‘98-‘99”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum