www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Golfi, përplaset me kamionin 5 të plagosur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Golfi, përplaset me kamionin 5 të plagosur   Sun Jun 20, 2010 5:36 am

ELBASAN-Një aksident i rëndë me pasojë 5 të plagosur është shënuar sot në aksin Librazhd-Elbasan. Ngjarja ndodhi sot paradite pranë fshatit Mirakë kur një mjet golf me targa TR 4656 K u përplas me kamionin me targa TR 56 72 C, I drejtuar nga shtetasi Fatmir Mecka. Si pasojë kanë mbetur të plagosur 5 shtetasit, pasagjerë të golfit, Fatos, Merita, e Megi Gjoni dhe bashkeshortët Dragush e Lumturo Toska.
Të plagosurit më plagë të shumta në trup janë dërguar me urgjencë në spitalijn rajonal të Elbasanit,. Mjekët konstatojnë se pavarësisht gjendjes së rëndë, të plagosurit ndodhen jashtë rrezikut për jetën.
Policia po heton për ngjarjen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Golfi, përplaset me kamionin 5 të plagosur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum