www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Haradinaj: Takimi me Thaçin, i parëndësishëm

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Haradinaj: Takimi me Thaçin, i parëndësishëm   Sun Jun 20, 2010 5:39 am

PRISHTINE- Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, e ka quajtur të parëndësishëm takimin që ka pasur me kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi.
Gjatë një konference për shtyp, Haradinaj, tha se shtrëngimi i duarve me liderin e PDK-së, në një ambient feste, nuk nënkupton afrim të koncepteve mes dy partive politike.

Ndryshe gjatë konferencës të mbajtur të shtunën, lideri i AAK-së, siç raportojnë mediat kosovare, tha se shkaktar për korrupsionin në Kosovë, është shefi i Qeverisë. Sipas tij, nuk ka mundësi që korrupsioni të jetë aq prezent në Qeveri, dhe kryeministri Thaçi të mos jetë në dijeni.

Haradinaj i kujtoi Thaçit se nuk mund të deklarohet se është kundër korrupsionit, e në anën tjetër ta ndaj rrogën e tij për fonde që kanë për qëllim mbrojtjen e atyre që akuzohen për korrupsion.

Kryetari AAK-së përsëriti domosdoshmërinë e mbajtjes së një tryeze kombëtare si mundësi, siç tha ai, për ta nxjerrë Kosovën nga kriza.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Haradinaj: Takimi me Thaçin, i parëndësishëm

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum