www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.



www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zhdukja e 6 vjecares Nëna: Vajzat nuk tregojnë,është pabesi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Zhdukja e 6 vjecares Nëna: Vajzat nuk tregojnë,është pabesi   Sun Jun 20, 2010 5:40 am

KUKËS- “Vetëm shpresa po na mban, asgjë tjetër” kështu shprehet mes lotëve nëna e vogëlushes 6 vjecare të zhdukur rreth një muaj më parë.
Misteri i humbjes së Bleonës vazhdon të jetë i njëjtë, edhe pas 30 ditësh të mbushura me hetime e kërkime nga të gjitha anët.

Pesë vajzat që ndodheshin në 22 maj me Bleonën e vogël, vazhdojnë të shprehen se nuk kanë parë e nuk kanë dëgjuar asgjë, atë ditë në kullotat e Bjeshkëve e Zapodit.
NEWS24 ka intervistuar këtë herë njërën nga vajzat, Rudinën e cila tregon se i është dukur cudi që kushërira e Bleonës (Qamilja) kishte marrë me vete vogëlushen, ndërsa as pohon e as mohon që ndonjëra nga vajzat të ketë pasur të dashur që e ndiqte në mal.
“Unë nuk di gjë, kur e pashë Qamilen që kishte marrë me vete vajzën u habita. Nuk e di nëse ndonjëra nga vajzat ka të dashur, unë për vetë nuk kam, por nuk besoj që i dashuri të ngjitet deri në mal, edhe mbretëreshë të jesh nuk vjen njeri deri atje lart” tregon Rudina.

Nëna e Bleonës shprehet e habitur se si vajzat mund të kenë humbur nga sytë vogëlushen vetëm në 5 minuta.
“Nuk mund ti akuzojmë kur nuk kemi prova, por ky është një tmerr, një pabesi, një trishtim i madhe dhimbje pa fund.”

Ndërkohë 2 vajzat, halla e Bleonës dhe shoqja e saj Gentiana të shoqëruara disa ditë më parë për hetime në Prokurorinë e Krimeve të Renda në Tiranë, janë lënë të lira pas dëshmive të dhëna përpara ekspertëve.
Ditën e zhdukjes së Bleonës së vogël në kullotë ishin 5 vajza, të cilat u shpërndanë në të njëjtën kohë për të kthyer bagëtinë në momentin e humbjes së vogëlushes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Zhdukja e 6 vjecares Nëna: Vajzat nuk tregojnë,është pabesi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum