www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Albani dhe surpriza e kesaj vere

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Albani dhe surpriza e kesaj vere   Sun Jun 20, 2010 7:41 pm

Pasi ka triumfuar në tri kategori shumë të rëndësishme në festivalin “Videofest” në Kosovë, këngëtari i talentuar shqiptar, Alban Skënderaj është duke u përgatitur seriozisht për t’i ribefasuar të gjithë fansat e tij gjatë kësaj vere…

I frymëzuar nga vlerësimet e shumta që ka marrë këto kohët e fundit, Albani është duke punuar fort, pasi e ndjen si detyrë që të sjellë sërish materiale të mira muzikore për të kënaqur veshin e të gjithë dëgjuesve të tij, dhe për t’i falenderuar në njëfarë mënyrë për të gjithë mbështetjen dhe suportin që i kanë ofruar gjatë këtyre viteve karrierë.

Me sa kemi zbuluar, Skënderaj është duke punuar për realizimin e albumit të tij më të fundit, prej të cilit pritet gjithashtu një rekord shitjesh, ndërkaq ai është duke menduar dhe për realizimin e klipit që do të shoqërojë këtë album.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Albani dhe surpriza e kesaj vere

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum