www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Majlinda unë e realizova ëndrrën time përmes Çiljetës Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Majlinda unë e realizova ëndrrën time përmes Çiljetës Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Majlinda unë e realizova ëndrrën time përmes Çiljetës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
вєLтz

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 35
Location : Mitrovicë

Majlinda unë e realizova ëndrrën time përmes Çiljetës Empty
MesazhTitulli: Majlinda unë e realizova ëndrrën time përmes Çiljetës   Majlinda unë e realizova ëndrrën time përmes Çiljetës EmptySun Jun 20, 2010 7:50 pm

Një zonjë e çiltër, plot humor, e karakterizuar nga bukuria tipike mesdhetare dhe nga dashamirësia e sinqertë shqiptare…

E tillë është mamaja e një prej personazheve më të përfolura në botën e shoubiznesit shqiptar, Çiljeta Xhilagës.

Pas takimit me të, e gjeta përgjigjen e pyetjes që i bëja vetes sa herë komunikoja me Çilin…

Çiljeta është e tillë sepse ajo rrjedh nga dy prindër tejet gazmorë, të çiltër e miqësorë.

E veshur fare thjeshtë, me një palë tuta ngjyrë gurkali dhe një kanatjere ngjyrë rozë, me flokët e kapur në mënyrë të çrregullt lart, nën tymin e një cigareje, Majlinda nis të më kthejë plot kënaqësi përgjigjet e para. “Më pëlqen të vishem ‘trendy, më thotë Majlinda.

Ajo, sikundër dhe Çiljeta, në rininë e saj ka pasur dëshirë që të këndonte, ka dashur që të bëhej artiste, por për shkak të rrethanave të atëhershme (duke qenë se Majlinda rridhte nga një familje e persekutuar), realizimi i kësaj ëndrre iu bë i pamundur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Majlinda unë e realizova ëndrrën time përmes Çiljetës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Majlinda pa plane
» Majlinda Kelmendin sportistja më e mirë e vitit 2009
» Zbulohet i dashuri i ri i Ciljetes
» “1 milion shqiptarë kundër operacionit të gjoksit të Çiljetës”
» Reklama 100 mijë euroshe e Çiljetës është e kopjuar – VIDEO
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum