www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni per Silda Girl

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Qka mendoni per Silda Girl   Mon Jun 21, 2010 7:53 pm

oo asht qik shum e mir ekom shoqe shum te mir asht e talentuar e rrespektuar ja vlen me fol me to ....nuk asht mendje madhe.....e kom qik per marak ahahhahahha kjo e din i prnaon kshillat lochk asht krejt .......
mendime sa me te sakta flm per mirkuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Mon Jun 21, 2010 7:55 pm

nuke njoh ama kam rrespekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Mon Jun 21, 2010 8:02 pm

mjafton o bekim me kalimin e kohes e njeh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Mon Jun 21, 2010 8:02 pm

ksaj i kisha than se njeher duhet me u prezentu me respekt osa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Mon Jun 21, 2010 8:45 pm

huauha yllk weq keshillat e tua i pranojj

ait se nihemm bekimm


ahauha osaa pshee qysh jom prezantu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Mon Jun 21, 2010 9:47 pm
E di se eshte e mire perderisa osht shoqja e yllkes dhe e agapes kisssss synnnn (K)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Mon Jun 21, 2010 9:50 pm

me padyrim pres ta njoftoj kiss rushee...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Mon Jun 21, 2010 10:35 pm

ahuahuauhau

kjo krejt fush osht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Tue Jun 22, 2010 2:55 am

heheh thnxx lol <3

gjithsh ere un tyy brunet <3

huauhuhaa apgapee thnxx e dii kto0 <3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Fri Jun 25, 2010 5:42 pm

Osht si shpirt breee_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Fri Jun 25, 2010 11:26 pm

me nje dit bised me ket qik kam mendim pozitiv sepse ishte qik shum e respektuar dhe ju pershtetke edhe nickut ishte thjesht si Mjalte edhe gjakun ashut e kishte komplimente per ty .. mos ha limana hiq vazhdoje ket ushqim dhe qendro keshut e embel haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Sun Jun 27, 2010 4:07 am

CeLuShi shkruajti:
me nje dit bised me ket qik kam mendim pozitiv sepse ishte qik shum e respektuar dhe ju pershtetke edhe nickut ishte thjesht si Mjalte edhe gjakun ashut e kishte komplimente per ty .. mos ha limana hiq vazhdoje ket ushqim dhe qendro keshut e embel haha
hmmm dost eere un per tyyh see edhee tii teperr ishe i mirr ere kjo patii rendesii qe u pershtata me tyy edhee thnxx thnxx qumm moss ta ndin se sta prish honney tyh ty tkom sweety- dost
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Sun Jun 27, 2010 4:08 am

lola shkruajti:
Osht si shpirt breee


heuhe thnxx nanuthh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Sun Jun 27, 2010 4:20 am

mendoj se asht nji vajz shum e re po e sjellshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Sun Jun 27, 2010 6:00 am

Per aqe ska kam postuar me te kam Marre pershtypje shum te mira per te E sjellshem e qeshur shoqerushem Vazhdo keshtu Yllo

Respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Mon Jun 28, 2010 6:52 pm

shum loqkkkk si shpirtt eshteee shum e shperthyeerrr kiss per tyy loqkkkkkk veq kshtu vazhdoooooo....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Tue Jun 29, 2010 3:18 am

Bekim shkruajti:
mendoj se asht nji vajz shum e re po e sjellshme
hmm thnxxx mendimi yt me pelqen :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Tue Jun 29, 2010 3:18 am

bRuNneta shkruajti:
shum loqkkkk si shpirtt eshteee shum e shperthyeerrr kiss per tyy loqkkkkkk veq kshtu vazhdoooooo....
hueuheuhe thnxx loqkushee breh : mirr ia paskee qellu se qashtut jom
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Tue Jun 29, 2010 3:20 am

Dulce shkruajti:
Per aqe ska kam postuar me te kam Marre pershtypje shum te mira per te E sjellshem e qeshur shoqerushem Vazhdo keshtu Yllo

Respekt
hmm thnx thnxx nuk e kee iden sa e qmoj ket mendim tendin haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Wed Jun 30, 2010 6:30 pm

Osht shum e mir ,osht mendjehapur me te gjith,e dashur e embel ,nuk eshte egoiste ...

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Thu Jul 08, 2010 6:13 pm

eshte shum e sjellshme vertet ylleee shüerthyseee argetuseeeee ekom si loqk..mpuqq zeemer...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Wed Jul 14, 2010 6:02 pm

Kto e kom evladin ma t mirin beeee.Qaq shum e du sa qe ja kisha ble krejt qeto lloje te patikave allstar converse ahuahu

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Tue Aug 03, 2010 5:29 pm

kjo osht yll bote ,osht si shpirt ,e lezetshme ne postime ,e hareshme ,e menqur ,e bukur ,aktive etj etj me nji fjal osht perfekteeeeeeeeeeeeeeeeee
puq

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Thu Aug 05, 2010 6:33 am

Kurgja sjam tuj mendu po du mu tranu :haha: me nje fjale bene per keet apo mundesh edhe mu tranue luleperty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   Wed Oct 13, 2010 6:47 pm
_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Silda Girl   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni per Silda Girl

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum