www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 qysh me ndreq faqen e par te GOOGLE_S

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: qysh me ndreq faqen e par te GOOGLE_S   Tue Jun 22, 2010 2:20 am

Të gjithë ata që janë mërzitur me pamjen e faqes së parë hyrëse në Google.com, motori më i madh i kërkimit në botë u ka krijuar një mundësi që ta ndryshojnë atë sipas dëshirës së tyre

Përdoruesit e faqes mund të vendosin fotografinë e tyre, apo edhe ndonjë pamje tjetër interesante në faqen e parë të Google.com.

Faqja e parë e Google, gjithnjë ka qenë minimaliste sa i përket dizajnit. Madje, nuk ka asnjë link të jashtëm apo reklama të cilat do ta mërzisnin një përdorues të zakonshëm. Mirëpo, tani nuk duhet që patjetër të jetë kështu, sepse strategjia e Google lidhur me këtë ndryshim, thotë se përdoruesin nuk duhet ta pengojë asgjë gjatë kërkimit në këtë faqe.

Hapi tjetër, të cilin pritet ta ndërmarrë kompania është ndryshimi i vërejtshëm edhe sa i përket dizajnit. Kështu, Google do të dëshmojë se është e kujdesshme në lëvizjet që i bën konkurrenca.yqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

qysh me ndreq faqen e par te GOOGLE_S

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum