www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Fraza Dashurie Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Fraza Dashurie Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fraza Dashurie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rozana
Anëtar
Anëtar
Rozana

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

Fraza Dashurie Empty
MesazhTitulli: Fraza Dashurie   Fraza Dashurie EmptyTue Jun 22, 2010 2:31 am

Ishkruaj zemres qe mundohem ta pervetsoj, asaj te ciles dashurine qe kam ndaj saj nuk din ta kuptoje.

Me fal zemer se ndoshta me flajet e mija te ledova , me fal shpirt se ndoshta nga dashurija te gjykova.
Me fal e dashur se vec per ty une mund te jetoje, me fal Syri im se pa ty une nuk dua te egzistoje.

Mos harro: Se vetem ty te deshta ne kete bote, mos harro se per ty mbrem su ndalen lot.
Mos harro se pa ty cdo gje eshte e kote, mos harro se te dua ma shume se dje, sote.

Me kujto edhe kur te thojne se nuk jam gjall, mos harro se as guri s kishte plas ma pare.
Me thuaj nje here se kote nuk ishte krejt ky vajtim , mos harro se ti je e vetmja lumturi ne shpirtin tim.

Mos lejo qe te behem i dashurise, edhe nje viktim , me thuaje nje here,
se me don sa te dua shpirti im. Mos mendo se edhe nese me Ty nuk jam, me beso se vetem ty te deshta, me zemer te them!

Edhe pse thone se koha hakmerret me harrese ndaj kujtimeve, dashuria ime per ty kurr nuk do te zbehet.
Dhimbje e madhe per mua do te ishte t’i harroj ditet me te lumtura te jetes sime.

Kam kerkuar nje njeri si ti pjesen me te madhe te jetes sime, por ishte shume veshtire ta gjeja.
Dhe befasisht u ktheva, dhe ti ishe aty.

Kur te bie shi, dil nga shtepia dhe leri pikat qe bien te te prekin,
jane puthjet e dashurise qe prej shume kohesh kam dashur te t’i jap.

cka te shkruaj kur s kam as fjale, nuk kam as zemer, se te gjitha ti kam fale!

Lulet nuk mi pranove, tani me ke zemeruar, kete gjest do ta kuptoje se dashurine time ke refuzuar!

Bie te fle, tek ti mendoj, ne enderrat e gjumit ty te shikoj,
zgjohem ne mengjes ty te imagjinoj, per tere jeten ty te dashuroje.

Do desha te isha nje pike loti qe te lindja ne syte e tu, te jetoja ne faqet e tua dhe te vdisja mbi buzet e tua.

Dy pika lot’ per dashuri, dy zemra qe ndodhen ende ne vetmi,dy zemra te arta, dy zemra te zjarrta,
e duan njera tjetren edhe pse jan te larta !

c’te them tjeter ,tash pervec se mendo mire. Me ler te iki nese te pengoj ose : Te dua ,me thuaj.

cdo dite po vdes nga pak, se dhemjen e kam afer e ty te kam larg. Kam prit e nuk ke ardhe,
pse s me vrave ti, po me le te gjalle. Vone eshte, vone eshte per te qar, vone eshte per te qesh,
vone eshte perseri pran meje te jesh!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Fraza Dashurie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Fraza dashurie!
» Fraza Puthjesh!
» SMS dashurie
» SMS DASHURIE
» poezi dashurie
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum