www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Facebook sjell karakteristike te re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rozana
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

MesazhTitulli: Facebook sjell karakteristike te re   Tue Jun 22, 2010 2:45 am

Nga Facebook vjen një karakteristikë e re e emëruar “Community Pages” e cila merr përsipër konceptin e “Fan Pages” të Facebook dhe e ndanë atë në vende dhe ide në vend të brendeve.

Karakteristika e re sipas pohimeve të burimeve brenda rrjetit Facebook u mundëson të mësoni më shumë për temën e cila u intereson, pa marrë parasysh nëse është në pyetje arti i kuzhinës apo mësimi i ndonjë gjuhe të re dhe të shihni se çfarë miqtë e juaj dhe të tjerët brenda komunitetit mendojnë për atë temë.

Ky paralajmërim ka ardhur vetëm disa ditë para konferencës së tretë zhvilluese të Facebook të emëruar F8 dhe në një kohë kur Facebook ka ndryshuar mënyrën në të cilën përdoruesit e tij mund të theksojnë kur diçka nuk u pëlqen të ndryshojnë me opsionet “Become a fan” dhe “Like”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Facebook sjell karakteristike te re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum