www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Klodi i “Big Brother 3” lajmërohet në polici

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Klodi i “Big Brother 3” lajmërohet në polici   Tue Jun 22, 2010 6:22 pm

Klodian Çela, pjesëmarrës i spektaklit “Big Brother 3”, është ankuar në policinë e Tiranës me arsyetimin se ai ndihet i kërcënuar.

Klodi u bë personazh mediatik për shkak të pohimit publikisht të prirjeve homoseksuale. Sipas burimeve nga policia e Tiranës, mësohet se ai është paraqitur në Drejtorinë e Policisë së Tiranës ku ka kontaktuar oficerët e seksionit të krimeve të rënda për të denoncuar disa kërcënime dhe fyerje që kishte marrë në telefonin e tij celular. Veç tjerash ai kishte treguar në polici se edhe në rrugë ndihet i kërcënuar dhe se qytetarë të shumtë e injorojnë apo fyejnë pa shkak.

Pasi kanë marrë denoncimin e Klodian Çelës, oficerët e policisë kanë shikuar telefonin e tij për të verifikuar numrat nga të cilat ishin dërguar thirrjet telefonike si dhe bisedat që ai kishte bërë. Kjo për faktin se kontaktet e tij në celular ishin konsideruar si fyerje dhe jo kërcënime të mirëfillta.

Sipas policisë, dyshohet se këto kishin ardhur për shkak të prirjeve homoseksuale të Çelës, të cilat nuk mbështeten lehtë nga ambienti shqiptar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Klodi i “Big Brother 3” lajmërohet në polici

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum