www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mos u shqetësoni, për GJND’në

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Mos u shqetësoni, për GJND’në   Wed Jun 23, 2010 5:43 amPresidenti Fatmir Sejdiu dhe Kryeministri Hashim Thaçi janë shprehur të bindur se opinioni i Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë do të jetë në favor të Kosovës.

Dy udhëheqësit më të lartë të shtetit, madje, porositën qytetarët që mos të shqetësohen fare për vendimin që do ta marrë Gjykata e botës, sipas të gjitha gjasave, më 22 korrik.

“Mos e merrni me shqetësim asnjëherë”, tha Presidenti, me t’u kthyer nga Republika e Mallawiit.

Ai shtoi se në krahë të Kosovës janë shtetet e fuqishme të planetit.

“Ju e dini se në GJND mbështetësit më të fuqishëm të Kosovës e kanë dhënë mbështetjen e tyre. Gjykata do të vlerësojë argumentet dhe, argumentet e Kosovës janë të parrëzueshme. Unë e përsëris sërish atë thënien latine se - para argumenteve zotërat heshtin”.

Presidenti tha se nuk dëshiron ta paragjykojë vendimin e Gjykatës, por u shpreh i bindur se gjykatësit do ta kenë parasysh realitetin pozitiv të krijuar në Kosovë pas shpalljes së pavarësisë.

“Unë them edhe sot këtu se do të ketë edhe shumë vende të tjera që do ta njohin pavarësinë e Kosovës”, tha Sejdiu./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mos u shqetësoni, për GJND’në

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum