www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kryetari i Parteshit zgjidhet me balotazh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Kryetari i Parteshit zgjidhet me balotazh   Wed Jun 23, 2010 5:44 amOrganizata joqeveritare, Demokracia në Veprim, i ka publikuar rezultatet preliminare për zgjedhjet lokale në komunën e re të Parteshit.

Sipas këtyre rezultateve, për postin e kryetarit të komunës udhëheq Nenad Cvetkoviq me 47, 4%, pastaj Todor Mirkoviq me 25,5%, në vend të tretë është Vesna Jovanoviq me 23,0%, ndërsa 4,2 % të votave thuhet se i ka marrë Goran Millosheviq.

Ndërkohë sipas rezultateve preliminare për Kuvendin Komunal të Parteshit, Demokracia në Veprim e ka radhitur partinë Zaviçaj me 40,0% në vendin e parë, JSL thuhet se ka fituar 20% të votave, pastaj Narodna me 17,7%, e pasuar nga Gizzo me 16,7% dhe SSSD-ja me 5,6 %.
Sipas këtyre të dhënave, kryetari i Parteshit do të zgjidhet me balotazh dhe gara do të zhvillohet në mes të Nenad Cvetkoviqit dhe Todor Mirkoviqit.

Rezultatet përfundimtare për zgjedhjet lokale në Partesh pritet të bëhen publike së shpejti edhe nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kryetari i Parteshit zgjidhet me balotazh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum