www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ministri britanik për Evropën viziton Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Ministri britanik për Evropën viziton Kosovën   Wed Jun 23, 2010 5:45 amMinistri i ri britanik për Evropën David Lidington, nga 23 deri më 24 qershor do të bëjë vizitën e tij të parë në Kosovë. Ministri britanik do të takohet me zyrtarë të lartë të Kosovës - Presidentin Fatmir Sejdiu, Kryeministrin Hashim Thaçi dhe qeveritarë të tjerë të tjerë.
Gjithashtu Ministri Ledington do të nisë projektin për kthimin e serbëve në shtëpitë e tyre në Prizren. Ky projekt është bashkëfinancim i Ambasadës britanike në Prishtinë dhe Qeverisë së Kosovës. Sipas një komunikate të lëshuar nga Ambasada britanike, kjo vizitë, vetëm një disa javë pas formimit të Qeverisë britanike, demonstron rëndësinë e që Britania i kushton Ballkanit Perëndimor dhe Kosovës, në veçanti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ministri britanik për Evropën viziton Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum