www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cilen puthje e deshironi.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Cilen puthje e deshironi.   Wed Jun 23, 2010 6:37 pm

Puthje Francese
Puthjet
jane pjesa me e rendesishme e paralojes seksuale. Edhe pse te gjithe e dime se cfar eshte puthja dhe si duhet puthur, e ashtuquajtura franceze praktikisht eshte e zjarrte, por ajo eshte edhe hulumentim subtili i buzeve te partnerit. Prandaj, mos u beni agresive. Nese gjuhen e futni teper thelle, me veshtire do t'i kontrolloni levizjet e saj.

2.
Puthja me Gjuhe:
Puthja ne gjuhe eshte kapitulli ne vete. Per kete
mund te flitet shum e shum. Ekzistojne me qindera varianta se si ta puthesh partnerin me gjuhe. Reth 3o muskuj te gojes jane aktiv kur ju puthni me gjuhe. Nje keshille: Mos puthni shum laget sepse partneri/ja mund te iritohet.

3. Puthja ne buze:
Puthja ne buze eshte serioze.
Eshte per ta marre seriozisht sepse permes s ne buze deshmohet nje lloje besimi I madh tek partneri e sidomos kur gjate s partneri ua prek fytyren apo floket. Kjo eshte shenja e pare e lindjes se nje
dashurie.

4. Puthja ne qafe:
Me shum se 80% te femrave
thone se qafa e tyre eshte nje pjes shume e ndjeshme dhe kur nje femer ia ofron qafen nje mashkulli ai duhet me shum kujdes dhe dashuri te ia puth sepse shum lehet mund ta iritoje ate.

5. Puthja ne faqe:
Puthja ne faqe ne kohen e sotme trajtohet si feminore, por
eshte e gabuar. Jepjani nga nje ne faqe partnerit nga disa here ne
dite dhe buzeqeshujni. Me kete i tregoni se ai/ajo ende eshte e vlefshme per ju dhe jeni i interesuar per te. Edhe tek ata qe ende nuk jane c***, puthja ne faqe do te thote me shum se vetem shoqeri.

6. Puthja ne stomak:
Puthja ne stomak vetem, nuk do te thote dicka shum erotike.
Por kur pas s vjen seksi, per femren ashtu edhe per mashkullin do te thotr deshmi e dashurise dhe besimi ne partnerin. Meshkuj kujdes: nuk do te thote se vetem nese e puthnii partneren mes kembeve e eksiton ate, kerthiza eshte nje zone shum erogjene.

7. Puthja ne sy:
Kjo menyre e putjes eshte e rezervuar vetem per te dashururit. Partneret qe jane te dashuruar me njeri tjetrin mund te puthen keshtu, vetem ne situata te caktuara. Atehere puthja duhet te jete shum e lehet dhe me
kujdes.

8. Puthja ne vesh:
Puthjet ne vesh jane paraloje e seksit. Por mos e lejoni qe veshi te puthet vetem para seksit, puthja ne vesh mund te jete edhe deshmi e deshires dhe dashurise ndaj partnerit.

9. Puthja ne balle:
Puthja ne balle eshte e ngjashme me ate ne sy. Nuk eshte e menduar si erotike, por me ne balle partnerit i deshmoni dashuri, kujdes dhe .

10.
Puthja ne gjinjte e e femres:
Cdo mashkull thote se me shum deshire e bene ate pune. Kjo ndoshta vjen edhe nga ajo se cdo njeri, gjene e pare qe e meson ne jete eshte te thithesh. Andej kjo vlene edhe tek partneret, por duhet me shum kujdes te behet sepse thithat e femres jane shum te ndjeshme. Kur nje mashkull e puth femren ne gjinjte ajo e adhurone dhe ndiohet shum e kenaqur nga partneri.[/size][/i]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Sat Jun 26, 2010 11:00 pm

une per veti krejt i kisha marr ahahhaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Sun Jun 27, 2010 1:41 am

une perveti i kisha shtu edhe do se kto sem dalin hehehehe haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Sun Jun 27, 2010 8:41 pm

ahahha te mjatojn more qy ahhahaa ato lej puthje private :p mos kallzo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Wed Jun 30, 2010 2:50 am

jo de si kallxoj tjerat jan surpriza per femren time ...tash se di kush e ka at nafak mi provu hehehe haha:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Thu Jul 01, 2010 3:20 am

yllkaa shkruajti:
une per veti krejt i kisha marr ahahhaa
yllkaa edhe un asnjeren se kisha refuzu hahhhaa

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Thu Jul 01, 2010 4:44 am

njera nga to me pelqen po spo tregoj cila ma shummm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Thu Jul 01, 2010 7:24 am

jo qajo puthja Franceze po me pelqen veq me kan Gjermane edhe ma shum me kish pelqye per puthje nuk jom kunder hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Thu Jul 01, 2010 7:47 am

edhe i kisha marre edhe i kisha dhen valla ska ketu fjale qyyy hehehehee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Thu Jul 01, 2010 9:03 am

uu qyqet qika mu qa paska shkru haj medet haj gjith kto puthjeee lodhet njeri veq me pas fort kapacitet procesorin 4.3 :P se sun i bon gjith kto :C

une u lodah veq tuj lexu ele mej shti en praktik kuku :P

veq mej pranu uff uff kun njo me shku huq skisha lann veq ekisha shtu edhe naj njo :C
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Fri Jul 02, 2010 10:51 am

Puthjen alla Shqiptarqe, puthe ku t`puthet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sergio
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 380
Data regjis. : 23/06/2010
Age : 28
Location : ...

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Fri Jul 02, 2010 8:36 pm

krejt i kisha morr si kisha refuzu asnjo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Sat Jul 03, 2010 7:06 pm

hajde de kallzoni tash cilat jjon qyy mu per veti as 1 se kisha refuzu ahahhahahah edhe qysh tha CeLuShi ku me dit edhe najo del supriz ahahahhaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Sun Jul 04, 2010 4:13 am

huahuahua po de une kto nuk i kisha refuzu asnjo kuptohet po me pa durim i kisha prit surprizat ... se kur tja nisi njeri mu puth sdihet hiq qfar puthje jep haha huahuahuu e ato qe sdihen jan ma te mira haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sergio
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 380
Data regjis. : 23/06/2010
Age : 28
Location : ...

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Sun Jul 04, 2010 7:00 pm

as 1 se kisha refuZuhhh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Amarda
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 1069
Data regjis. : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Wed Jul 07, 2010 7:46 am

Te gjithat i dua as nje nuk e refuzoi :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Sun Aug 15, 2010 9:32 am

edhe une te gjitha puq love007 puuc1 puq2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Tue Aug 17, 2010 6:40 am

shaban syt xixa pot qesin hahahah pushoo pak ahuuaahuahuauha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Tue Aug 17, 2010 7:37 am

embela te gjata te lengeta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Sat Aug 21, 2010 3:03 pm

Tana i dua edhe nuk me dalin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Sat Nov 06, 2010 7:05 am

Krejta :$
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Sat Nov 06, 2010 7:10 am

mire e ke valla gjitha,po nese na humbet ndonje,i duam cilat mundemi ti nxeme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   Sat Nov 06, 2010 11:39 pm

3. Puthja ne buze:
Puthja ne buze eshte serioze.
Eshte per ta marre seriozisht sepse permes s ne buze deshmohet nje lloje besimi I madh tek partneri e sidomos kur gjate s partneri ua prek fytyren apo floket. Kjo eshte shenja e pare e lindjes se nje
dashurie.

4. Puthja ne qafe:
Me shum se 80% te femrave
thone se qafa e tyre eshte nje pjes shume e ndjeshme dhe kur nje femer ia ofron qafen nje mashkulli ai duhet me shum kujdes dhe dashuri te ia puth sepse shum lehet mund ta iritoje ate.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilen puthje e deshironi.   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cilen puthje e deshironi.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum