www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Helen Mirren pozon nudo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Helen Mirren pozon nudo   Thu Jun 24, 2010 6:46 am

Helen Mirren, një prej aktoreve më të famshme të Mbretërisë së Bashkuar fotografohet në vaskën e saj të banjës, nudo.

Nuk është ndonjë paparac që e ka bërë prapësinë, por ka qenë vetë ideja e Mirren për të bërë një set fotografik për “New York Magazine”, realizuar nga Juergen Teller.

Aktorja është ndër më të dashurat për publikun anglez dhe aktualisht po promovon filmin “Love Ranch”.

Edhe më parë Helen ka pozuar nudo, në vitin 1999, në një kalendar seksi, për të mbledhur fonde në mbeshtetje të kërkimeve për sëmundjen e leucemisë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Helen Mirren pozon nudo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum