www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bukoshi suspendon drejtorin e QKUK-së

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Bukoshi suspendon drejtorin e QKUK-së    Thu Jun 24, 2010 6:54 am

Ministri i Shëndetësisë suspendoi nga detyra drejtorin ekzekutiv të QKUK-së, Ali Sadria. Ky i fundit ka vazhduar të qëndroj në zyrën e tij dhe nuk ka dashur të deklarohet rreth kësaj çështje.

Ministri i Shëndetësisë, Bujar Bukoshi ka vlerësuar se drejtori i QKUK-së Ali Sadria nuk ka menaxhuar mirë situatën në qendrën më të madhe hospitalizuese në vend.

Arsye tjetër është mosfunksionimi i punëve të përbashkëta, ka thënë ministri Bukoshi ndërkohë që ka mohuar zërat se shkarkimin e Sadrisë e ka stopuar presidenti Sejdiu.

Ndërkaq Sadria edhe pse i gjendur në zyrën e tij, ai nuk ka dashur të flas rreth kësaj çështje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Bukoshi suspendon drejtorin e QKUK-së

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum