www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjakovë: Një i arrestuar lidhur me krimet e luftës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Gjakovë: Një i arrestuar lidhur me krimet e luftës    Thu Jun 24, 2010 6:55 am

Në rajonin e Gjakovës, Departamenti Ekzekutiv i Policisë së EULEX-it, nën mbikëqyrjen e Prokurorisë Speciale (PSRK), të mërkurën ka kryer një bastisje në një shtëpi dhe ka arrestuar një të dyshuar mashkull në lidhje me krimet e luftës.

Rasti – siç bëhet e ditur në një komunikatë – “është pjesë e hetimeve të vazhdueshme të EULEX-it mbi keqtrajtimet e mundshme të personave të mbajtur në objektet e UÇK-së në veriun e Shqipërisë gjatë konfliktit të viteve 1998-1999”.

Lidhur me këtë rast janë identifikuar edhe dy të dyshuar të tjerë, përfundon komunikata e EULEX-it. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gjakovë: Një i arrestuar lidhur me krimet e luftës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum