www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Një tjetër “sfidë” nga Ledina

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Një tjetër “sfidë” nga Ledina   Thu Jun 24, 2010 9:13 am


Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo është përballë një sfidë të re, pasi e ka përgatitur edhe një këngë të re, e cila titullohet ‘Can you touch mebaby’ dhe tashmë është gati për t’u prezantuar në Gjermani.

Këto ditë Ledina do të paraqitet përsëri në klasifikimet e vendit ku tashmë jeton dhe synon të vazhdojë karrierën.

Për Ledina Çelon nuk është hera e parë që kënga t’i lansohet në ‘hit-parade’, pasi kohë më parë ajo paraqiti këngën “Deangers”.

Kënga në fjalë u klasifikua në listën e 100 këngëve më të mira në Gjermani, madje “Top Charts” arriti që ta mbante të pozicionuar Ledina Çelon për dy muaj në renditjen e më të mirëve.

Prndaj Ledina Çelo nuk ndalet dhe këtë herë është në sfidën e radhës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Një tjetër “sfidë” nga Ledina

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum