www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Twilight Eclipse” shfaqet në eklips të vërtetë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: “Twilight Eclipse” shfaqet në eklips të vërtetë    Thu Jun 24, 2010 11:11 am

Bosët e filmit “Twilight” do t’u dhurojnë fansave të tyre rastin për ta shikuar premierën e filmit, nën hijen e një eklipsi të vërtetë.

“The Twilight Saga: Eclipse”, do të lansohet në fund të muajit dhe me këtë rast, fansat në Amerikën Veriore do të jenë në gjendje t’i shikojnë dy pjesët e filmit falas në një seri të shfaqjes së pamjeve me anë të hënës, që koincidon me eklipsin e hënës që pritet të ndodhë në mbrëmjen e të shtunës.

Kjo shfaqje në ambient të jashtëm të filmit, do të mund të përjetohet përreth SHBA-ve, në shtete si Dallas, Miami, Florida, San Diego, Kaliforni ashtu si në Toronto dhe Vancouver të Kanadasë. Data premierë e filmit shënon eklipsin e parë lunar në vitin 2010, ndërsa fansat do të mund të ndjekin në kohë reale skenat e filmit “Twilight Eclipse”, ashtu si në kinematë tjera në shfaqjen premierë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

“Twilight Eclipse” shfaqet në eklips të vërtetë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum