www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Korab Shaqiri në përgatitje të albumit të ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Korab Shaqiri në përgatitje të albumit të ri    Fri Jun 25, 2010 1:03 am

Këngëtari Korab Shaqiri pasi që ka lansuar videoklipin e tij të fundit “Verën e kaluar”, ai tani është në përgatitje të albumit të ri.

Korabi shpreson që se shpejti të lanson edhe një këngë të re së bashku me video-klip.

“Unë kam 17 këngë, të cilat do ti editoj në një album, por paraprakisht dëshiroj që t’i publikoj të paktën edhe tri apo katër këngë të reja, pastaj të hedhë në treg edhe albumin. Përveç krijimeve të mia jam duke kompozuar edhe këngë për këngëtarë tjerë, ndërsa një këngë që e kam bërë për Nexhat Osmanin, për mendimin tim do të jetë një hit i vërtetë” ka thënë Shaqiri për të përditshmen “Zëri”.

Veç muzikës, këngëtari nuk i ka lënë anash as studimet e tij postdiplomike, ku është duke vijuar vitin e parë të magjistraturës në Tiranë për kompozim, ku shpreson se do të arrij rezultate të mira.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Korab Shaqiri në përgatitje të albumit të ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum