www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shakira: Kupa e Botës ishte emocionuese

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Shakira: Kupa e Botës ishte emocionuese   Fri Jun 25, 2010 10:10 pmShakira ka thënë se performanca e saj në ceremoninë e hapjes së garave të Kupës së Botës në futboll ka qenë një përvojë ‘emocionuese’.
Këngëtarja këndoi himnin “Waka Waka (This Time For Africa)” gjatë ngjarjes e cila u zhvillua më 10 qershor dhe ka thënë se kurrë nuk do ta harrojë këtë paraqitje që i bëri prindërit e saj të qajnë.

“Ka qenë e mahnitshme... një prej momenteve më të paharrueshme – jo vetëm për karrierën time, por për jetën time. Ishte shumë emocionuese”.

“Mendoj se vetë fakti që Kupa e Botës po zhvillohet në Afrikë, e bën atë diçka shumë të veçantë. Afrika e Jugut është një vend që ka aq shumë histori dhe ishte një prej momenteve të cilat jam e sigurt se kurrë nuk do t’i harroj”, ka thënë Shakira.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Shakira: Kupa e Botës ishte emocionuese

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum