www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jeta sekrete e Jackie Chan

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Jeta sekrete e Jackie Chan   Sat Jun 26, 2010 3:14 am

Ylli i Karate Kid, Jackie Chan, për një kohë të gjatë është shndërruar si një i huaj për familjen e tij, shkruan tabloidi amerikan “National Enquirer”.

Ai aq shumë është i zënë me punë sa që shumë rrallë arrinë të shihet me djalin e tij të ritur 27-vjeçar, dhe kurrë nuk e ka takuar vajzën e tij, që e ka nga një lidhje jashtë martesore. Poashtu ai shumë pak kohë kalon edhe me gruan e tij, aktoren tajvaneze Joyce Lin fen Zhiao, me të cilën u martua në vitin 1982. Edhe pse gruaja e tij i udhëheq dy kompanitë e Jacki-t, ata shumë rallë shihen së bashku, përveç në ndonjë premier, apo në ndonjë veprimtari tjetër shoqërore.

Mbreti Kung Fu-s, për 13 vite e kishte fshehur martesën e tij deri në vitin 1995, duke u arsyetuar se këtë e ka bërë për të mos i zhgënjyer femrat që e adhurojnë, të cilat janë aq shumë të fiksuara tek Jackie, sa që ai ka angazhuar një batalion truprojesh, për ta mbrojtur. Madje një femër edhe është mbytur për të !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Jeta sekrete e Jackie Chan

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum