www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pattinson: Kristen, një femër e vërtetë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Pattinson: Kristen, një femër e vërtetë    Sat Jun 26, 2010 9:58 am

Robert Pattinson mendon se Kristen Stewart që po spekulohet se është e dashura e tij, është pjekur shumë gjatë xhirimeve të filmave “Twilight”, duke thënë se ajo është bërë femër e vërtetë.

Aktori i filmave “Twilight Saga”, që luan rolin e kundërshtarit të Edward Cullen, ka thënë se Kristen Stewart është pjekur aq shumë nga fillimi i xhirimeve dhe janë aq pranë, sa që nuk kanë nevojë për kontakt verbal.

“Çfarë më pëlqen te ajo është se ajo është si unë, e paluhatshme nga fansat dhe vëmendja mediale. Ajo është besnike në vetvete dhe shumë e mençur për moshën që ka (20 vjeç). Në secilin film ajo u pjek më shumë e më shumë. Gjatë xhirimeve të filmit ‘Twilight Eclipse’, kam parë se ajo është pjekur shumë dhe u bë femër e vërtetë”, ka thënë Pattinson për kolegen e tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Pattinson: Kristen, një femër e vërtetë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum