www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sekretarja Kylie Minogue

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Sekretarja Kylie Minogue    Sat Jun 26, 2010 9:59 am

Kylie Minogue është ende duke e ndihmuar të dashurin e saj, spanjollin Andres Velencoso, të cilit ia shkruan mesazhet, sepse ai nuk di mirë anglisht.

Minogue që është në lidhje me Velencoson nga tetori i vitit 2008, u takua me të në një diskotekë, por thotë se ai ka ende probleme me gjuhën angleze.

“Nuk munda të ndihmoj por vetëm të them se, po ai është i lezetshëm. Ndonjëherë më duhet ta ndihmoj në gjuhën angleze. Më duhet ta ndihmoj në mesazhe, jam sekretarja e tij”, theksoi Minogue.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Sekretarja Kylie Minogue

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum