www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diaz: Nuk kam çfarë të dëshmoj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Diaz: Nuk kam çfarë të dëshmoj    Sat Jun 26, 2010 10:00 am

Aktorja Cameron Diaz ka thënë se ajo nuk ka asgjë për të dëshmuar si aktore, pasi që është e suksesshme në industrinë e filmit prej më se 16 vitesh.

Diaz u bë e famshme në vitin 1994 në rolin e Tina Carlyle të filmit “The Mask”, ndërsa është me plot bindje për aftësitë e saja kinematografike, sepse ajo gjithmonë i bën vetë zgjedhjet në karrierën e saj.

“Nuk ndjej se kam për të dëshmuar diçka te dikush. Kur jeni në fillime dhe njerëzit ju identifikojnë ashtu si jeni, ju kujtojnë ashtu siç keni qenë, kur për herë të parë kanë rënë në dashuri me ju. Është sikurse një lidhje dashurie. Por, kjo nuk më brengos sepse gjithmonë kam tentuar të jem reale me vetveten dhe të lëvizi me shpejtësinë e duhur për mua”, ka thënë Diaz.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Diaz: Nuk kam çfarë të dëshmoj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum