www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Perry: Botërori, shkatërrues i dashurisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Perry: Botërori, shkatërrues i dashurisë    Sat Jun 26, 2010 10:02 am

Katy Perry është e bindur se Kampionati Botëror është duke e shkatërruar lidhjen e saj me Russell Brand, sepse komiku britanik është duke e kaluar gjithë kohën para televizorit duke i shikuar ndeshjet.

Perry, që është në Britani për të promovuar klipin e saj të ri “California Girls”, ka thënë se ajo nuk ka mundur të kalojë kohën me të dashurin e saj, për arsye se vëmendja e tij është totalisht e përqendruar në Botërorin e sivjetmë.

“Është qesharake, sepse ai është gjithmonë këtu për mua dhe unë gjithmonë jam këtu për të. Të mërkurën kishim ditë të lirë dhe vendosëm ta kalonim kohën së bashku. Megjithatë, rrugët këtu në Angli ishin të zbrazëta, tejet të qeta. Ne po shikonim ndeshjen dhe për një moment i thosha: ‘I dashur, dua të dal’, ndërsa ai bënte sikur dëshironte të më thoshte: ‘Por ndeshja, por ndeshja…’. Tani flitet vetëm për futboll”, theksoi Perry.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Perry: Botërori, shkatërrues i dashurisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum