www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Horoskopi 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Horoskopi 2010   Sat Jun 26, 2010 9:53 pm

Dashi (21 mars- 20 prill)
Horoskopi i dashit gjatë vitit 2010 ka shumë gjëra pozitive. Në përgjithësi kjo shenjë është shenjë e guximshme. Disa nga parashikimet tregojnë se Viti i Ri do ju sjellë arritje të reja, por nuk do të jenë më të mëdha sesa ato që i keni pasur gjatë këtij viti. Shumica e personave të lindur në shenjën e dashit, të cilët janë në punë, do të kënaqen me jetën e tyre profesionale. Muajt e parë do të jenë paksa të rëndë, por suksesi do të shihet në gjysmën e dytë të vitit. Yjet i sugjerojnë kësaj shenje të mos i ndërrojë punët. Sa i përketë jetës sentimentale dhe asaj familjare, personat e lindur në këtë shenjë do të përmirësojnë jetën e dashurisë në pjesën e dytë të këtij viti. Nga ana e ngritjes profesionale shumë studentë në këtë shenjë do të kenë suksese të mëdha. Kurse shëndeti do të jetë i mirë.
Demi (20 prill – 20 maj)
Njerëzit të cilët janë lindur nën shenjën zodiakale të demit do të kenë karakter kuptimplot gjatë këtij viti. Të gjitha këto kualitete janë tipike për demin. Parashikimet për Vitin e Ri thonë se do të keni rritje dhe rënie të kohë pas kohshme. Në karrierë po ashtu do të keni një ngritje të këtillë. Por, për ata që kanë biznese, suksesi do të shihet në fund të këtij viti. Në jetën familjare dhe atë të dashurisë, megjithatë nuk do të shpëtoni pa zhgënjime. Por, duhet që të lëshoni rrugë partnerit/ës dhe familjes që ju rrethon. Beqarët kanë mundësi të martohen shumë shpejt. Për nxënësit dhe studentët nën këtë shenjë do të këtë vetëm arritje, por atë në gjysmën e dytë të vitit 2010. Shëndeti nuk do të jetë edhe aq i mirë. Rregullisht gjatë vitit do të keni problem me ftohje dhe stomak.
Binjakët (21 maj – 21 qershor)
Nga të gjitha shenjat zodiakale, binjakët janë ndoshta shenja më interesante pasi që kanë karakter të veçantë. Të gjithë binjakët dashurojnë pa fund. Gjatë vitit 2010 ajo çka do ju përshkruajë është pikërisht karriera, por edhe dashuria. Megjithatë, në punë në fillim të këtij viti do të gjendeni para situatave të palakmueshme. Gjërat do të përmirësohen në pjesën e dytë të vitit 2010. Por, vështirë që do të keni ndonjë ngritje në karrierë. Në dashuri yjet ju sugjerojnë që lidhjet serioze t’i shndërroni në martesë dhe të filloni krijimin e familjes. Megjithatë, në gjysmën e dytë të vitit do të keni kohë edhe për aventura. Nxënësit dhe studentët do të kenë mundësi të fitojnë bursa shkollore. Kurse sa i përket shëndetit, do të keni shëndet të mirë me disa probleme të vogla.
Gaforrja (22 qershor – 22 korrik)
Tipike për shenjën e gaforres është ndjeshmëria, sekretet dhe individualiteti i theksuar. Shenja e gaforrës di të fshehë shumë gjëra nga të tjerët. Viti 2010 do të jetë vit special për gaforret. Do të ketë risi të reja në punë, ndërkaq nuk do ju mungojë as energjia dhe entuziazmi për karrierë. Në shtator do keni paksa vështirësi financiare, por gjërat do rregullohen. Ndërkaq, në dashuri të martuarit do të përballen me disa probleme me gruan dhe fëmijët. Të pamartuarit do të krijojnë marrëdhënie të shkëlqyeshme me të tjerët. Nxënësit dhe studentët do të kenë vështirësi në punën e tyre, kurse sa i përket shëndetit gjithçka do të jetë OK, me përjashtim të nervozës.
Luani (23 korrik – 22 gusht)
Luani është mbret i malit të vet dhe nga shenjat e tjera kjo shenjë ka dukje aristokratike. Për vitin 2010, luani do të marrë lajme të mira – shumica do të vinë nga fqinjët e tij. Sa i përketë punës, luanët gjithmonë adhurojnë vendpunimet e tyre. Por, është momenti që të mendoni për të investuar. Pse jo të mendoni për të ngritur një parandori të vogël. Në dashuri do të ketë probleme vetëm për të martuarit. Karakteri i kësaj shenje është i këtillë. Megjithatë, do i rregulloni ato ngadalë! Dhjetori do të jetë një muaj perfekt për beqarët. Studentët dhe nxënësit do jenë ata që do përballen më se keqi nga kjo shenjë, pasi do u mungojnë rezultatet. Shëndeti do të përcillet me dhimbje të eshtrave, kështu që kujdes!
Virgjëresha (23 gusht – 22 shtator)
Nga të gjitha shenjat, virgjëreshat janë të ndryshme, por të bukura në pamje. Është e vetmja shenjë që ka karakter femror. Në vitin 2010, virgjëreshat do të kenë shumë fat. Edhe pse nuk do të angazhohen shumë, kjo shenjë do të këtë sukses. Sukseset më të mëdha do të paraqiten në karrierë. Në dashuri do të keni lajme të mira dhe të këqija. Të martuarit do të kenë problem me fëmijët dhe gruan, kurse beqarët do të ndihen të stresuar për shkak të mungesës së dashurisë. Studentët do të prekin punën e tyre dhe do kënaqen në fund me rezultatet, ndërkaq shëndeti do të jetë shumë i mirë në pjesën e dytë të vitit, por mund të keni probleme të shpeshta me gripin.
Peshorja: (22 shtator – 22 tetor)
Është një shenjë që konsiderohet simbol i prodhimit. Nuk flasin shumë dhe ndonjëherë janë të papërshtatshem. Peshorja ndryshe njihet si shenja punës. Për këtë viti 2010 për peshorën premton të ardhura të mëdha dhe shumë para. Ajo do të jetë shenja që do të ketë më së shumti të ardhura në 2010-ën, tregojnë yjet. Në punë gjatë 2010 do të jeni shumë të relaksuar dhe normal. Këtu e keni edhe mbështetjen e dy planetëve të mrekullueshme, venerës dhe marsit. Gjysma e parë e vitit do të jetë e tillë, ndërkaq në gjysmën e dytë mund të keni probleme, por ato mund të zgjidhen. Në dashuri çiftet do të kenë probleme në komunikim. Edhe studentët dhe nxënësit e kësaj shenje do të kenë sukses. Ndërkaq shëndeti do të jetë shumë i mirë.
Akrepi (23 tetor – 21 nëntor)
Akrepi është shenja që mban më së shumti sekrete. Viti 2010 për akrepët do të ketë rezultate të ndryshme me një baraspeshë të barabartë. Në fillim të këtij viti duhet të bëni disa ndryshime në vendin e punës. Sidomos duhet të silleni me ndryshe me kolegët tuaj. Në përgjithësi karriera do të jetë e begatshme për këtë shenjë. Në dashuri duhet të mësoheni me jetën familjare dhe të ndërtoni një harmoni më të madhe me gruan dhe fëmijë. Kurse ata të padashuruarit duhet të jenë më të kujdesshëm në lidhjet e tyre. Studentët dhe nxënësit do të kenë komplikime, por do arrijnë disa suksese. Yjet po ashtu nuk do të jenë në anën e kësaj shenje edhe sa i përketë shëndetit. Por, ata sugjerojnë të keni sa më shumë kujdes.
Shigjetari (22 nëntor – 21 dhjetor)
Shigjetari është njëra prej shenjave me energjike dhe me pozitive. Viti 2010 do të jetë një vit i sukseseve të mëdha, por edhe i zhgënjimeve. Ky vit do të jetë një vit ku do të shijoni sukseset tuaja në punë dhe në karrierë. Megjithatë, duhet të jeni më të bindur në arritjen e qëllimeve tuaja. Nëse merreni me biznes, intensifikojeni atë në pjesën e dytë të këtij viti. Do t’i shihni edhe vetë përfitimet financiare. Në dashuri notë negative kanë marrë çiftet e martuara. Për studentët dhe nxënësit do të ketë kohë më të mirë, sidomos për ata që studjojnë elektronikën. Shëndeti do të jetë shumë i mirë pasi që kjo shenjë nuk është e prirë për të pasur probleme shëndetësore.
Bricjapi (22 dhjetor – 19 janar)
Bricjapi është shenjë e njerëzve seriozë. Horoskopi për 2010 bricjapit do të sjellë satisfaksion të madh në punë, në ndjenja dhe në karrierë. Megjithatë, disa probleme të zakonshme në punë do ju shqetësojnë gjatë gjithë vitit. Jeta profesionale do të komplikohet nga mossuksesi në karrierë në pjesën e parë të vitit. Në dashuri do të mund të keni probleme vetëm nëse jeni në çift. Një fëmijë do e shtojë entuziazmin edhe më të madh për një familje më të shëndetshme. Beqarët duhet të jenë më aventuristë. Studentët dhe nxënësit po ashtu do të shenojnë rezultatet këtë vit, ndërkaq shëndeti do të jetë i mirë por kujdes. Ruajeni atë!
Ujori (20 janar – 18 shkurt)
Ujori i ka dy anët e personalitetit të tij/saj. Ai ose ajo është gjithmonë i/e bukur, të tërhequr, pasivë dhe të ndjeshëm. Por janë dinamikë në arritjen e qëllimeve. Karriera e kësaj shenje do të jetë fluide, por suskese do të shikohen në qerekun e parë të Vitit të Ri. Në dashuri duhet të paraqiteni sa më të mirë, përderisa problemet që mund t’i keni me burrin apo gruan do i zgjidhni shumë shpejt. Çiftet e pamartuara po ashtu do të arrijnë sukses në këtë sferë. Studentët e kësaj shenje nuk do të kenë suksesin e pritur gjatë vitit. Madje disa ujorë do të kenë problem me studimet. Nevojitet me shumë përkushtim. Ujorët po ashtu do të kenë shëndet të ndryshëm. Shumicën e herave kërkohet të shkoni të mjeku.
Peshqit (Feb 19- Mar 20)
Peshqit kanë mendje të ndryshueshme. Për këtë konsiderohet si një shenjë që ndryshon qëllimet. Në vitin 2010 peshqit do të këtë ndryshime. Në pjesën e parë të Vitit të Ri do të këtë përparime në punë. Do të ketë vetëbesim të madh – një gjë të cilën do e ndihmojnë edhe yjet. Megjithatë, gjërat mund të komplikohen më shumë. Dhe problemet duhen zgjedhur me inteligjencë. Në dashuri jetë përfekte do të kalojnë çiftet e martuar – sidomos ata që kanë edhe fëmijë. Ndërkaq, në barriera të ndryshme do të hasin beqarët. Në sferën profesionale do të ketë një ngritje për këtë shenjë. Sidomos për studentët të cilët studjojnë filozofi. Kurse parashikimet e horoskopit për shëndetin janë të këqija. Do të sëmureni shpesh nga gripi dhe sëmundjet e tjera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Horoskopi 2010   Sat Jun 26, 2010 9:56 pm

Virgjeresh isha dhe kom mbetur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Horoskopi 2010   Sat Jun 26, 2010 10:37 pm

Virgjëresha (23 gusht – 22 shtator)
Nga të gjitha shenjat, virgjëreshat janë të ndryshme, por të bukura në pamje. Është e vetmja shenjë që ka karakter femror. Në vitin 2010, virgjëreshat do të kenë shumë fat. Edhe pse nuk do të angazhohen shumë, kjo shenjë do të këtë sukses. Sukseset më të mëdha do të paraqiten në karrierë. Në dashuri do të keni lajme të mira dhe të këqija. Të martuarit do të kenë problem me fëmijët dhe gruan, kurse beqarët do të ndihen të stresuar për shkak të mungesës së dashurisë. Studentët do të prekin punën e tyre dhe do kënaqen në fund me rezultatet, ndërkaq shëndeti do të jetë shumë i mirë në pjesën e dytë të vitit, por mund të keni probleme të shpeshta me gripin

ku qellova virgjeresh kurse beqarët do të ndihen të stresuar për shkak të mungesës së dashurisë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Horoskopi 2010   Sat Jun 26, 2010 11:09 pm

Demi (20 prill – 20 maj)
Njerëzit të cilët janë lindur nën shenjën zodiakale të demit do të kenë karakter kuptimplot gjatë këtij viti. Të gjitha këto kualitete janë tipike për demin. Parashikimet për Vitin e Ri thonë se do të keni rritje dhe rënie të kohë pas kohshme. Në karrierë po ashtu do të keni një ngritje të këtillë. Por, për ata që kanë biznese, suksesi do të shihet në fund të këtij viti. Në jetën familjare dhe atë të dashurisë, megjithatë nuk do të shpëtoni pa zhgënjime. Por, duhet që të lëshoni rrugë partnerit/ës dhe familjes që ju rrethon. Beqarët kanë mundësi të martohen shumë shpejt. Për nxënësit dhe studentët nën këtë shenjë do të këtë vetëm arritje, por atë në gjysmën e dytë të vitit 2010. Shëndeti nuk do të jetë edhe aq i mirë. Rregullisht gjatë vitit do të keni problem me ftohje dhe stomak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Horoskopi 2010   Sat Jun 26, 2010 11:10 pm

Binjakët (21 maj – 21 qershor)
Nga të gjitha shenjat zodiakale, binjakët janë ndoshta shenja më interesante pasi që kanë karakter të veçantë. Të gjithë binjakët dashurojnë pa fund. Gjatë vitit 2010 ajo çka do ju përshkruajë është pikërisht karriera, por edhe dashuria. Megjithatë, në punë në fillim të këtij viti do të gjendeni para situatave të palakmueshme. Gjërat do të përmirësohen në pjesën e dytë të vitit 2010. Por, vështirë që do të keni ndonjë ngritje në karrierë. Në dashuri yjet ju sugjerojnë që lidhjet serioze t’i shndërroni në martesë dhe të filloni krijimin e familjes. Megjithatë, në gjysmën e dytë të vitit do të keni kohë edhe për aventura. Nxënësit dhe studentët do të kenë mundësi të fitojnë bursa shkollore. Kurse sa i përket shëndetit, do të keni shëndet të mirë me disa probleme të vogla.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Era..
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 1263
Data regjis. : 25/12/2009

MesazhTitulli: Re: Horoskopi 2010   Sun Jun 27, 2010 12:23 am

Gaforrja (22 qershor – 22 korrik)
Tipike për shenjën e gaforres është ndjeshmëria, sekretet dhe individualiteti i theksuar. Shenja e gaforrës di të fshehë shumë gjëra nga të tjerët. Viti 2010 do të jetë vit special për gaforret. Do të ketë risi të reja në punë, ndërkaq nuk do ju mungojë as energjia dhe entuziazmi për karrierë. Në shtator do keni paksa vështirësi financiare, por gjërat do rregullohen. Ndërkaq, në dashuri të martuarit do të përballen me disa probleme me gruan dhe fëmijët. Të pamartuarit do të krijojnë marrëdhënie të shkëlqyeshme me të tjerët. Nxënësit dhe studentët do të kenë vështirësi në punën e tyre, kurse sa i përket shëndetit gjithçka do të jetë OK, me përjashtim të nervozës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Amarda
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 1069
Data regjis. : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: Horoskopi 2010   Sun Jun 27, 2010 12:25 am

Peshqit (Feb 19- Mar 20)
Peshqit kanë mendje të ndryshueshme. Për këtë konsiderohet si një shenjë që ndryshon qëllimet. Në vitin 2010 peshqit do të këtë ndryshime. Në pjesën e parë të Vitit të Ri do të këtë përparime në punë. Do të ketë vetëbesim të madh – një gjë të cilën do e ndihmojnë edhe yjet. Megjithatë, gjërat mund të komplikohen më shumë. Dhe problemet duhen zgjedhur me inteligjencë. Në dashuri jetë përfekte do të kalojnë çiftet e martuar – sidomos ata që kanë edhe fëmijë. Ndërkaq, në barriera të ndryshme do të hasin beqarët. Në sferën profesionale do të ketë një ngritje për këtë shenjë. Sidomos për studentët të cilët studjojnë filozofi. Kurse parashikimet e horoskopit për shëndetin janë të këqija. Do të sëmureni shpesh nga gripi dhe sëmundjet e tjera.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Horoskopi 2010   Sat Jul 03, 2010 4:00 am

Bricjapi (22 dhjetor – 19 janar)
Bricjapi është shenjë e njerëzve seriozë. Horoskopi për 2010 bricjapit do të sjellë satisfaksion të madh në punë, në ndjenja dhe në karrierë. Megjithatë, disa probleme të zakonshme në punë do ju shqetësojnë gjatë gjithë vitit. Jeta profesionale do të komplikohet nga mossuksesi në karrierë në pjesën e parë të vitit. Në dashuri do të mund të keni probleme vetëm nëse jeni në çift. Një fëmijë do e shtojë entuziazmin edhe më të madh për një familje më të shëndetshme. Beqarët duhet të jenë më aventuristë. Studentët dhe nxënësit po ashtu do të shenojnë rezultatet këtë vit, ndërkaq shëndeti do të jetë i mirë por kujdes. Ruajeni atë!

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Horoskopi 2010   Sat Jul 03, 2010 4:15 am

leni mar kto muhalife phaa hala po miri me ksi sene te kota

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Horoskopi 2010   Sat Jul 03, 2010 5:16 am

WebMaster shkruajti:
leni mar kto muhalife phaa hala po miri me ksi sene te kota
qka ke moree edhe pse jan tkotaaa mer pjes qyre niher...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Horoskopi 2010   Mon Jan 31, 2011 11:58 pm

Peshorja: (22 shtator – 22 tetor)
Është një shenjë që konsiderohet simbol i prodhimit. Nuk flasin shumë dhe ndonjëherë janë të papërshtatshem. Peshorja ndryshe njihet si shenja punës. Për këtë viti 2010 për peshorën premton të ardhura të mëdha dhe shumë para. Ajo do të jetë shenja që do të ketë më së shumti të ardhura në 2010-ën, tregojnë yjet. Në punë gjatë 2010 do të jeni shumë të relaksuar dhe normal. Këtu e keni edhe mbështetjen e dy planetëve të mrekullueshme, venerës dhe marsit. Gjysma e parë e vitit do të jetë e tillë, ndërkaq në gjysmën e dytë mund të keni probleme, por ato mund të zgjidhen. Në dashuri çiftet do të kenë probleme në komunikim. Edhe studentët dhe nxënësit e kësaj shenje do të kenë sukses. Ndërkaq shëndeti do të jetë shumë i mirë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Horoskopi 2010   Wed Feb 02, 2011 4:17 am

qy qy paska qllue more diqka hahahhaha


Shigjetari (22 nëntor – 21 dhjetor)
Shigjetari është njëra prej shenjave me energjike dhe me pozitive. Viti 2010 do të jetë një vit i sukseseve të mëdha, por edhe i zhgënjimeve. Ky vit do të jetë një vit ku do të shijoni sukseset tuaja në punë dhe në karrierë. Megjithatë, duhet të jeni më të bindur në arritjen e qëllimeve tuaja. Nëse merreni me biznes, intensifikojeni atë në pjesën e dytë të këtij viti. Do t’i shihni edhe vetë përfitimet financiare. Në dashuri notë negative kanë marrë çiftet e martuara. Për studentët dhe nxënësit do të ketë kohë më të mirë, sidomos për ata që studjojnë elektronikën. Shëndeti do të jetë shumë i mirë pasi që kjo shenjë nuk është e prirë për të pasur probleme shëndetësore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Horoskopi 2010   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Horoskopi 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum