www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 50 Cent porosit të rinjtë të ushtrojnë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: 50 Cent porosit të rinjtë të ushtrojnë    Sun Jun 27, 2010 11:42 am

Reperi 50 Cent i ka porositur fansat e rinj të stërviten më shumë në përpjekje për të qëndruar larg problemeve – dhe ai do të kalojë ditën e sotme (e shtune) në vendlindjen e tij në New York, për ta përcjellë këtë mesazh.

Këngëtari i hitit “In Da Club” dëshiron t’i inkurajojë fëmijët dhe tinejxherët të shmangin qëndrimin jashtë dyerve, të luajnë në kompjuterë dhe të shohin TV – dhe në vend të tyre të bëhen aktiv në komunitetet e tyre.

“Dua të jem në gjendje të shkoj dhe të flas me ta dhe të bëj që ata të kuptojnë se si ka qenë përvoja ime. Ata bëjnë atë për të cilën ndikohen ta bëjnë... Unë nuk kam pas opsion. Ka qenë, ‘Shko në qendër mirëqenie ose në rrugë’. Teknologjia ende po i mban ata”, ka thënë 50.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

50 Cent porosit të rinjtë të ushtrojnë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum