www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rowland: Puna para dashurisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Rowland: Puna para dashurisë   Sun Jun 27, 2010 7:22 pmIsh-anëtarja e grupit Destiny's Child, Kelly Rowland, thotë se ajo zakonisht është e vetmuar pasi dashnorët nuk mund t’i bëjnë ballë përkushtimit të saj ndaj punës.
Këngëtarja e hitit “When Love Takes Over”, e cila tash është e vetmuar, thotë se ajo nuk mund t’i mbajë të dashurit pasi karriera është prioritet për të.

“Kur gjej të dashur ose dal në takim, ata lodhen nga unë shumë shpejt. Kjo pasi jam gjithmonë larg për shumë kohë. Qëndroj e përqendruar në punë – është prioriteti im”, ka thënë Rowland.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rowland: Puna para dashurisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum