www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Snoop Dogg nderon Tupac Shakur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Snoop Dogg nderon Tupac Shakur   Sun Jun 27, 2010 7:54 pmSnoop Dogg ka bere nje rikthim triumfal ne skenen britanike te premten (25 qershor) me nje shfaqje shume argetuese ne festivalin Glastonbury.

Ndalesa 4 vjeçare per hyrjen e kengetarit ne Britani kishte mbaruar me heret gjate ketij viti dhe festivali ishte paralajmeruar si rikthimi i tij i madh.

Snoop u shoqerua ne skene nga ylli i Gorillaz, Damon Albarn dhe Tempah.
Ky i fundit performoi bashke me Snoop nje verzion te singlit numer 1 ne Britani, "Pass out".

Snoop gjate performimit te tij e nderoi yllin e ndjere te muzikes hip-hop Tupac Shakur me nje permbledhje te kengeve te tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Snoop Dogg nderon Tupac Shakur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum