www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rovena s'dëgjon këngët e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Rovena s'dëgjon këngët e saj   Sun Jun 27, 2010 7:55 pmKengetarja nga Shqiperia, Rovena Stefa ka folur per shijet e saj muzikore dhe madje preferencat ne sport.

Ne nje interviste dhene mediave shqiptare, ajo ka treguar se ne makinen e saj degjon muzike te zhanreve te ndryshme, duke filluar nga Moxart e deri te ato orientale.
E pyetur nese degjon kenget e saj, Rovena eshte pergjigjur: "Jo, sepse une gjithmone jam ne kerkim te diçkaje te re.Nderkaq kenget e mia me bie t'i degjoi shume here, para se te dalin dhe pastaj t'i interpretoj ne organizime te ndryshme muzikore".

Rovena ka treguar se eshte tifoze e kombetares se Brazilit dhe se eshte e bindur se kupa e botes ne futboll do te shkoje ne Brazil.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rovena s'dëgjon këngët e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum