www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tyson ka mbrojtur familjen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Tyson ka mbrojtur familjen   Sat Nov 14, 2009 7:52 pmMike Tyson ka hedhur poshtë thëniet se ai kishte goditur kameramanin pa kurrfarë arsye, duke thënë se ai ishte ‘sulmuar’ nga personi dhe kishte vepruar për të mbrojtur fëmijën e tij.
Tyson u arrestua të mërkurën, pasi ishte përleshur me Tony Echevarria derisa kishte arritur në Aeroportin Ndërkombëtar të Los Angelesit së bashku me gruan e tij Lakiha Spicer, dhe vajzën 10-muajshe, Milan.

“Mr. Tyson ishte duke udhëtuar me gruan e tij dhe fëmijën 10-muajsh pa sigurim kur ai u sulmua nga një paparaci tepër agresiv. E vërteta do të zbulojë se Mike ishte vetë-mbrojtur si baba duke mbrojtur edhe fëmijën. Ne jemi të bindur se drejtësia do të triumfojë”, ka thënë zëdhënësi i legjendës së boksit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Tyson ka mbrojtur familjen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum