www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Deda i çmendur pas Anglisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Deda i çmendur pas Anglisë    Mon Jun 28, 2010 9:27 am

Botërori ‘Afrika e Jugut 2010’ nuk lë indiferent as artistët të cilët e ndjekin me shumë interes dhe mundohen të gjejnë kohën e përshtatshme apo të programojnë axhendën në mënyrë që të mos humbasin ndeshjet, sidomos ato të fortat.
I tillë për shembull është edhe Elton Deda i cili si skuadër të tij të zemrës ka pikërisht Anglinë. Kudo identifikohet me flamurin Anglez përsa i takon futbollit dhe ndjek me vëmendje çdo ndeshje ku luan Anglia.
E ndërkohë që sfida këtë herë është shumë e vështirë, pasi Anglia ka përballë një skuadër të fortë si Gjermania, përsëri Elton Deda mendon se Anglia do të dalë kampione, dhe se ndeshja me Gjermaninë, nuk është një problem për skuadrën që ai ka aq simpati.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Deda i çmendur pas Anglisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum