www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dorëza e Jackson shitet 190 mijë dollarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Dorëza e Jackson shitet 190 mijë dollarë   Mon Jun 28, 2010 9:37 am

Një vit pas vdekjes së Mbretit të muzikës pop, Michael Jackson, është hapur një ankand në përvjetorin e vdekjes së tij, ndërsa suksesi i ankandit ishte i jashtëzakonshëm.
Një person pagoi 190.000 dollarë për dorezën që Jackson e kishte bartur në turneun e tij të vitit 1984, “Victory”, ndërsa kjo dorëz bëri që shuma e përgjithshme e mjeteve të grumbulluara të jetë afro një milion dollar.

Mbi 200 gjësende ishin vënë në ankand në Planet Hollywood të Las Vegasit. Në blerjet tjera të shtrenjta përfshihen dhe një palë këpucë të Jackson të shitura për 90.000 dollarë. Përkundër faktit se ky ankand ishte i dedikuar vetëm për gjësendet e Jackson, aty të interesuarit kanë mundur të gjejnë dhe dorëshkrimin e tekstit të Prince për këngën “Purple Rain”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dorëza e Jackson shitet 190 mijë dollarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum