www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Një klip i veçantë i Ryva Kajtazit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Një klip i veçantë i Ryva Kajtazit   Mon Jun 28, 2010 9:41 am

Ryva Kajtazi ka përgatitur videoklipin më të ri të cilin e ka realizuar në Shqipëri me “Max Productions”, ndërsa thotë se klipi nuk është i ngarkuar me ndonjë tematikë, porse ai përmban skena të bukura për sy.
Kënga titullohet “Hipnotizon” dhe është realizuar nga Çekiç me tekst të Bleros, ndërsa këngëtarja bën të ditur se xhirimet kanë zgjatur dy ditë dhe kanë shkuar pa pengesa.

“Klipi përbëhet prej disa skenave, kurse njëra prej tyre është realizuar me fjolla bore që është karakteristikë e veçantë, sepse jemi në stinën e verës. Nuk ka ndonjë ngjarje, sepse kënga është mjaft ritmike dhe vendosëm të mos e ngarkojmë, mirëpo do të ketë skena të bukura vetëm për sy”, ka thënë Ryva në një intervistë për Kosova Sot.

Për më shumë, këngëtarja bën të ditur se aktualisht është aktive edhe në serialin “Spitaliks”, ndërkohë që sa i përket jetës private “nuk ka asgjë konkrete për t’u theksuar”.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Një klip i veçantë i Ryva Kajtazit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum